راهنمای استعلام گواهینامه

شکل یک تصویر

پس از عضویت در سامانه و طی مراحل ثبت نام در دوره و تماشای فیلم های آموزشی و شرکت در آزمون پایانی و تکمیل دوره و صدور گواهینامه ، حال برای استعلام گواهینامه خود ، پس از تایپ آدرس سایت https://www.noavaran2.ir/ در نوار آدرس مرورگر دلخواه خود به سایت «سامانه آموزشی نوآوران» وارد می شوید.

اکنون در صفحه اصلی سایت ، منوی گواهینامه های کتبی را باز کنید.

توجه : برای استعلام گواهینامه نیازی به ورود به پروفایل شما نیست و مستقیماً از منوی گواهینامه های کتبی امکانپذیر است.

با انتخاب منوی ‹بررسی اصالت گواهینامه کتبی› ، تصویر زیر باز می شود که ویژه کارآموزانی است که از مجتمع آموزشی نوآوران گواهینامه کتبی دریافت کرده اند. در این صفحه با وارد کردن شماره گواهینامه و کدملی و کد امنیتی و انتخاب دکمه بررسی ، مشخصات گواهینامه را به شما نمایش می دهد.

با انتخاب منوی ‹بررسی اصالت گواهینامه های مجازی› ، تصویر زیر باز می شود :

این بخش ویژه کارآموزانی است که از سامانه آموزشی نوآوران گواهینامه مجازی دریافت کرده اند. در این صفحه با وارد کردن شماره گواهینامه و انتخاب دکمه بررسی ، گواهینامه را به شما نمایش می دهد.

در این صفحه فوق با استفاده از دکمه ‹DOWNLOAD CERTIFICATE› امکان دانلود گواهینامه بر روی سیستم خود را دارید و با استفاده از کلیک بر روی دکمه ‹COPY LINK› امکان کپی کردن لینک گواهینامه خود و یا اشتراک گذاری در سایر برنامه ها را دارید.

با انتخاب منوی درخواست ‹تبدیل گواهینامه مجازی به کتبی› تصویر زیر باز می شود :

این بخش ویژه کارآموزانی است که پس از طی مراحل ثبت نام در سایت و گذراندن دوره آموزش مجازی و أخذ گواهینامه مجازی ، تصمیم به أخذ گواهینامه کتبی از مجتمع آموزشی نوآوران را دارند.

با تکمیل فرم فوق و انتخاب دکمه ‹ثبت اطلاعات› ، درخواست شما در سامانه آموزشی نوآوران ثبت می شود.